בואי לפגישת יעוץ וטיפול היכרות שיוריד לך לפחות 20% מהפיגמנטציה כבר מהטיפול הראשון בעלות של 190₪,

הכירו את השיטה הטובה בעולם לטיפול בצלקות אקנה

טיפול מוכח מחקרים רפואיים לטיפול בצלקות אקנה! ולא טיפול שיטחי. המשיכו לגלול למטה ותראו את התוצאות שלנו, אנשים אמיתיים שאפשר לדבר אתם ולראות שיש להם עכשיו פנים חלקות

פנים חלקות מצלקות

המלצות טיפול בפיגמטציה
1/4 סרטונים
1
טיפול בצלקות אקנה
טיפול בצלקות אקנה
2
הדגמת הטיפול בצלקות אקנה
הדגמת הטיפול בצלקות אקנה
3
טיפול בצלקות אקנה
טיפול בצלקות אקנה
4
טיפול בצלקות אקנה
טיפול בצלקות אקנה
20% שיפור אחרי טיפול 1 , השאירי פרטים ונחזור אלייך
dot-small.png
dot-small.png

3 חודשים מיום תחילת הטיפול

dot-small.png
dot-small.png

מאיה בכר אחרי הטיפול השני בלבד

dot-small.png
dot-small.png
הטיפול שלנו לפיגמנטציה הוא המהיר מכולם ובטוח , כבר מהטיפול הראשון תוכלי לראות תוצאות ברורות בפנים

ייתרונות התהליך שלנו

dot-small.png
תוצאות מהירות

 במיוחד בטווח של עד 4 שבועות בממוצע ברוב המקרים ללא קילוף העור בכלל

dot-small.png
ללא רגישות יתר

או מניעת חשיפה לשמש ותוצאות כבר מהטיפול הראשון 

dot-small.png
גוון עור אחיד

בכל הפנים גם במקרים קשים וגם עם עברת טיפולי לייזר,משחות,וכו'

dot-small.png
ההליך אינו כואב

 ותוכלי לחזור מייד לשיגרה

טיפול בצלקות אקנה באמצעות גורמי גדילה

צלקות אקנה זה חסר של רקמת חיבור שיוצר שקעים כתוצאה מהתהליך הדלקתי של האקנה וזה מטרד אשר פוגע באלפי גברים ונשים ברחבי העולם וגורם לחוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, בעבר הטיפולים היו מוגבלים בתוצאות שלהם והצריכו תהליל ארוך מייגע ויקר, היום הודות לטכנולוגיות הרפאויות שהשתכללו באפשרותינו ליצור ריקמת חיבור חדשה באמצעות שלל טכנולוגיות בינהם טיפול באמצעות גורמי גדילה אנושיים אשר מתקנים את התנהגות התא וכך מחיים את העור מחדש ומטפלים בצלקות אקנה בצורה הטובה בעולם יותר מכל טיפול אחר שהיה עד היום כולל פילינג כימי בהרדמה מלאה,לייזר,מזותרפיה או כל דבר אחר.

 

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה

ישנם בשוק שלל אפשרויות לטיפול בצלקות אקנה, אפשר להמשיך לבזבז המון זמן יקר וכסף רב ולהישאר עם צלקות האקנה בפנים או לסיים עם צלקות האקנה פעם אחת ולתמיד בזמן מהיר יחסית ובטיפול קצוב אשר מתבצע ב 4 מפגשים בני חצי שעה בלבד עם חזרה מיידית לשיגרה עם מינימום פציעה או תחושה לא נעימה.

הפילינג הכימי מגביר את הלחות באמצעות מנגונונים ישירים ועקיפים,משחזר את תאי העור לאחר הסרה של שכבת העור העליונה ומאיץ יצור של קולוגן, הפילינג הכימי הוכח מחקרית כך שאתם יכולים להיות בטוחים בתוצאה שתתקבל לאחר 3 חודשים מיום תחילת הטיפול.

אל תהמרו על הפנים שלכם אם אתם סובלים מצלקות אקנה צבחרו את הטיפול הטוב ביותר לעור הפנים שלכם.

טיפול בצלקות אקנה מחירים

צלקות אקנה מחיר

המחיר של טיפול בצלקות אקנה יכול להישמע ברגע הראשון גבוה ומפחיד, אך אם נעשה חשבון פשוט נבין שמחיר של טיפול בצלקות אקנה באמצעות פילינג בינוני הוא דווקא הכלכלי ביותר ולא בהכרח יקר יותר, כמו תמיד בהתחלה הולכים לקוסמטיקאית למספר לא מבוטל של טיפולים שהתוצאה בלשון המטע מוגבלת ביותר, לאחר מכן הולכים לאיש מקצוע אחר שנותן מענה חלקי ושוב מבזבזים זמן יקר ועוד כסף ושוב נשארים עם צלקות אקנה בפנים, פילינג כימי הוא תהליך אשר עבר מחקרים רפואיים שהוכיחו שהוא מטפל בצלקות אקנה הטיפול הינו 4 מפגשים של חצי שעה ולאחר 3 חודשים מתקבלת התוצאה הסופית והטובה, עלות של טיפול בצלקות אקנה באמצעות פילינג כימי הינו 8,000 ש"ח

טיפול עם אפס סיכונים

וזו הבשורה הכי חשובה עבור מי שסובל מצלקות אקנה ולא מדובר רק על סיכון של הכסף שלכם שאתם לא יודעים מה תהיה התוצאה אלא אין שום סיכון רפואי בתהליך, אם אתם סובלים עדיין מפצעי אקנה התהליך יעצור גם את התפרצות הפצעים והכל במינימום זמן של 4 טיפולים בני חצי שעה כל אחד, נשמע חלום? אז זהושזו המציאות הודות לטכנולוגיות הרפואיות שהתפתחו בשנים האחרונות ואנו שמחים להנגיש לכם אותם, הטיפול מתבצע ע"י רופא מוסמך ולא באמצעות קוסמטיקאית החומר פותח באיטליה והינו בעל אישורי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי.

לצפייה באישור משרד הבריאות הקש כאן

 

small_c_popup22

בואי נדבר...

תשאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם