בואי לפגישת יעוץ וטיפול היכרות שיוריד לך לפחות 20% מהפיגמנטציה כבר מהטיפול הראשון בעלות של 190₪,

אודותינו

dot-small.png
ICOP - המרכז הישראלי לפיגמנטציה

קצת עלינו

המרכז הישראלי לפיגמנטציה הוקם במטרה לתת מענה לאלפי נשים וגברים הסובלים מבעיות של פיגמנטציה וצלקות אקנה, באקלים של אזורינו כל אשה שלישית סובלת מבעיות של פיגמנטציה והמענה הקיים היום בשוק אינו מספק, נשים רבות הוציאו אלפי שקלים על טיפול בפיגמנטציה אשר לא צלח או במקרה הטוב הצליח וחזר.

המרכז הישראלי לפיגמנטציה המטפל בפיגמנטציה וצלקות אקנה חרט על דגלו לתת לכל מטופליו חווית לקוח יחודית תוך כדי מתן שרות מקצועי ברמה הגבוה ביותר שקיימת בישראל. אנחנו מחויבים לתוצאות ולכם המטופלים שלנו להביא לכם את התוצאות הטובות ביותר במינימום זמן עם 0 סיכונים או הסתבכות.

המרכז הישראלי לפיגמנטציה ואקנה מקיים הדרכות למכוני יופי ואנשי מקצוע בתחום הפיגמנטציה,נשירת שיער,צלקות אקנה, הנסיון שצברנו ב 10 שנים האחרונות בטיפול במחלות עור שונות שם את המרכז הישראלי לפיגמנטציה ברמה אחרת מול כולם בכל הקשור לצלקות אקנה ופיגמנטציה.

למה לבחור בנו?

כי שאת בוחרת במרכז הישראלי לפיגמנטציה את יודעת שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר עבורך, כי שאת בוחרת במרכז הישראלי לפיגמנטציה את יודעת שהנסיון שלנו הוא הגדול ביותר, וכי בעיקר אנחנו מחויבים לך מתחילת התהליך עד סופו .

אצלנו
small_c_popup22

בואי נדבר...

תשאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם